ColorWay Photo Paper PM220100A4 Matte, White, A4, 220 g/m
- TootjadColorWay
- Mudel: PM220100A4
- Saadavus: 5
-
19€
ColorWay Photo Paper PM220100A4 Matte, White, A4, 220 g/m²
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 215.00 mm |
| Brutokaal | 1.467 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 327 mm |
| Brutolaius (mm) | 34 mm |
| Density | 220 g/m |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross height master carton | 205 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Kogus pakendis | 10 pc(s) |
| Lehtede arv pakis | 100 |
| Maht (m3) | 0.00239037 m |
| Net weight master carton | 14.67 kg |
| Netokaal | 1.276 kg |
| Paber/Papp | 181 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Photo Paper |
| Producer product name | PM220100A4 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Suurus | A4 |
| Taara kaal (kg) | 0.191 kg |
| Tare weight master carton | 0.531 kg |
| Tüüp | Matte |
| Värv | White |
| WEEE maks | No |
Sildid: colorway photo paper pm220100a4 matte, white, a4, 220 gm, pm220100a4, colorway, paber

